ceimaifrumosipantofi Tag

Nu stii cum sa te imbraci si sa te incalti la petrecerile din luna decembrie? In vlogul de azi gasesti raspunsurile la toate intrebarile tale si o multime de tips & tricks stilistice utile astfel incat sa fii la inaltime la toate evenimentele ce urmeaza. https://youtu.be/MWoA_KkDLhQ Botine...

https://youtu.be/u0JYE0mVMx0 O piesa versatila este o adevarata comoara in garderoba. Poti sa ai multiple outfituri in care sa o integrezi pe care sa le porti in ocazii diferite si in stiluri diferite. Astazi iti prezentam o astfel de piesa: cizmele Embos negre integrate intr-un mini-lookbook cu...

https://youtu.be/9yzoE3KtlQE Produse mentionate in video, in ordinea aparitiei: Cizme Masimo: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/cizme-masimo/ Cizme Magoo: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/cizme-magoo/ Ghete Aldos: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/ghete-aldos/ Ghete Rocker: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/ghete-diane/ Cizme Embos: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/cizme-embos/ Ghete Lena: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/ghete-lena/ Ghete Riley: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/ghete-riley/...