Tendinte

Ultimele tendinte in colectia noastra de incaltaminte de dama: sandale, balerini, pantofi cu toc, cizme si botine. Daca vrei sa fii la curent cu tot ce este la moda nu rata articolele marca „Cei mai frumosi pantofi”.

O piesa versatila este o adevarata comoara in garderoba. Poti sa ai multiple outfituri in care sa o integrezi pe care sa le porti in ocazii diferite si in stiluri diferite. Astazi iti prezentam o astfel de piesa: cizmele Embos negre integrate intr-un mini-lookbook cu......

Produse mentionate in video, in ordinea aparitiei: Cizme Masimo: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/cizme-masimo/ Cizme Magoo: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/cizme-magoo/ Ghete Aldos: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/ghete-aldos/ Ghete Rocker: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/ghete-diane/ Cizme Embos: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/cizme-embos/ Ghete Lena: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/ghete-lena/ Ghete Riley: https://www.ceimaifrumosipantofi.ro/product/ghete-riley/...

Descopera mai multe Despre Noi